Úvod                Podlahy                Žaluzie                Partneři               Kontakt                E-shop Žaluzie
Podlahy-Žaluzie.eu © 2013
Podlahové krytiny
Korkové podlahy

Hlavní rysy korkových podlah se dají charakterizovat slovy tichá, teplá, měkká a odolná. Tyto podlahy jsou určeny především pro skupinu náročných zákazníků, kteří chtějí krytinu s výjimečnými vlastnostmi a konkurenční cenou.
Dřevěné podlahy

Dřevěná podlaha přináší do Vašeho domova kus skutečné přírody a šíří kolem sebe příjemnou atmosféru. Z dřevěné podlahy vyzařuje teplo a klid, které dodají útulnost každému interiéru. Dalším kladem je, že dřevěné podlahy jsou velmi praktické a nenáročné na údržbu.

Laminátové podlahy

Laminátová podlaha je alternativou ke klasické dřevěné podlaze. Pro klienta je rozhodující nejen vysoká odolnost proti oděru, tlaku, teplotám apod., ale také zajímavý vzhled. Laminátové podlahy nabízí široké spektrum dekorů dřeva, mezi kterými si vybere opravdu každý.
Vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou vhodné do bytových i komerčních prostor. Každý dekor vychází z reálné předlohy dřeva, přírodního kamene nebo tepaného plechu. Vinyl je vysoce stabilní a odolný materiál, který se hodí do každé místnosti ve Vašem domě či bytu. Mimo jiné jsou vinylové podlahy také vhodné na teplovodní podlahové vytápění.
PVC

PVC je tradiční podlahová krytina s dlouhou životností a vysokou odolností. Zkratka PVC znamená polyvinylchlorid. Podlahové PVC krytiny prošly velkou změnou. Jedna z velkých změn, je velké množství vzorů a barev. V nabídce je mnoho tlouštěk, v různých šířkách, mohou být také ve formě čtverců, které jsou samolepící.
Koberce

Koberec je vhodný tam, kde chceme mít měkkou a teplou podladhovou krytinu. Z různých barevných variant a druhů koberců si vybere každý. Vhodné do každé části bytu tak komerčních prostor.